Vítejte na enobilis.cz Zásilkovna zdarma na 1099 Kč

Atok rostlinné máslo kakaové 100 ml

Kód: A1026E
1 hodnocení
Značka: Atok
219 Kč
Dodání 3 dny

Rostlinné máslo s dobrou vstřebatelností, po aplikaci na pokožce zanechává jemný sametový lesk. Zjemňuje, stabilizuje vlhkost pokožky a zpomaluje její stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INCI: Theobroma cacao
Díky stopovému množství aminokyselin není náchylné na žluknutí, pokožku zjemňuje, udržuje její vlhkost a zpomaluje stárnutí, dobře se vstřebává, po aplikaci zanechává jemný sametový lesk, je vhodné pro suchou, citlivou a zralou pokožku, díky obsahu aminokyselin se používá také jako stabilizátor.
Použití: Rostlinné oleje, másla a olejové maceráty lze použít samostatně či jako základ pro tvorbu individuálních kosmetických receptur. K dosažení specifických účinků je můžeme obohacovat éterickými oleji Original ATOK.
Aroma: téměř neznatelné.
Fyzikální vlastnosti:světle žlutá, lehce drobivá hmota, bod tání 31-35°C.
Upozornění: kakaové máslo je 100% kosmetická přírodní surovina, která se vyznačuje tužší konzistencí, proto je nutné jej před dalším zpracováním nahřát ve vodní lázni. Bod tání se u tohoto preparátu pohybuje kolem 31-35°C.
Při tvorbě individuálních receptur je třeba dodržovat bezpečné dávkování - viz Doporučené koncentrace éterických olejů a směsí v rostlinných základech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: