Vítejte na enobilis.cz Zásilkovna zdarma na 1099 Kč

Navia Beauty Drink – Citrón a Limetka

Kód: 21701N
Vegan
1 hodnocení
Značka: Navia/Kvitok
1 372 Kč
Dodání 3 dny
Rozkvěťte DO KRÁSY!
Mdlá a ochablá pokožka, vrásky, rozšířené póry či řídnoucí oslabené vlasy ... I to jsou projevy stárnutí našeho těla. Kosmetické produkty pomáhají naší kráse zvenčí, ale skutečná krása a zdraví pramení z našeho nitra. Stav pleti je totiž odrazem vnitřního stavu vašeho organismu.
Pro krásnou, hydratovanou a zářivou pleť, husté, pevné a zdravé vlasy, pevnější nehty a zdravější klouby, Beauty Drink Solution by Kvitok je "must have" pro zvýraznění vaší vnitřní krásy.
Unikátní prémiová receptura v sobě spojuje čistou přírodu a moderní vědu: rostlinné extrakty s vědecky podloženými studiemi účinnosti surovin na základě klinických studií pro vaši krásnou a zdravou pleť, vlasy, nehty a klouby.
Na rozdíl od klasických kolagenových drinků je tento drink na bázi rostlinných surovin, proto je vhodný i pro vegany.
Neobsahuje žádná barviva ani umělá sladidla. Drink je slazený Stevieho. Je doplněn io komplex vitamínů pro zlepšení vstřebávání aktivních látek a zlepšení nejen stavu pleti, ale i celkového stavu organismu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOPLNĚK STRAVY VE FORMĚ drink se svěží příchutí Citron a Limetka pro:
✓ Krásnou, hydratovanou a zářivou pleť
✓ Husté, pevné a zdravé vlasy
✓ Pevnější nehty a zdravější klouby
✓ Podporu imunity
 
Hlavní složky: Hrách setý / ANAGAIN ™ NU (snižuje vypadávání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu, pevnost a hustotu)
Včelník Moldavsko / DRACOBELLE ™ NU (zlepšuje hydrataci, elasticitu a pružnost pokožky)
Rosolovka stříbřité (zlepšuje hydrataci pokožky zevnitř, stimuluje imunitní systém, působí protizánětlivě a antioxidačně)
KYSELINA HYALURONOVÁ (napomáhá ke zlepšení hydratace pokožky zevnitř, rychlejší regeneraci, zmírňuje celulitidu, zlepšuje stav kloubů)
Vitamínový komplex (zlepšuje vstřebávání aktivních látek a dopomáhá ke zlepšení nejen stavu pleti, ale i celkového stavu organismu, stimuluje imunitní systém).
 
Denní dávka je 1 sáček, takže balení vystačí na 1 měsíc. Díky balení do separátních sáčků si můžete drink vzít s sebou kamkoli - do práce, do restaurace, na dovolené ...
 
Produkt je vhodný:
pro ženy a muže s problémem nadměrného vypadávání vlasů (více než 100 vlasů denně),
při problémech se sníženou elasticitou a hydratací pleti,
jako podpora imunity a ochrany před nepříznivými vnějšími vlivy,
jako "beauty booster",
jako doplnění vitamínů ...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

KVITOK-logo

Navia/Kvitok

 

Kosmetická značka Navia se zrodila na východě Slovenska. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čistících prostředků a nebo právě kosmetiky. Navia je odvozená z latinského výrazu “síla přírody”. Vyjadřuje náš návrat zpět ke kořenům, k matce přírodě a využívání jejich darů namísto umělých a zbytečných emulgátorů, barviv, konzervantů či syntetických parfémů, které pro nás nejsou přirozené a našemu tělu škodí.