Vítejte na enobilis.cz Zásilkovna zdarma na 1099 Kč

Atok éterický olej Anýz hvězdicový

Kód: A6003B 17171/20M Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: Atok
129 Kč 199 Kč od 129 Kč
Dodání 3 dny Dodání 3 dny Zvolte variantu
Varianta
Působí antisepticky, pomáhá při nachlazení, ulevuje při nadýmání, uklidňuje, považuje se za afrodiziakum. Nejznámějším způsobem využití éterických olejů je jejich inhalace z aromalampy. Do nádobky s vodou nakapeme 3-8 kapek éterického oleje nebo směsi a necháme volně odpařovat. Konkrétní množství je závislé na druhu éterického oleje, velikosti prostoru a jeho větratelnosti. Éterické oleje a směsi lze použít také např. k inhalacím v sauně. Používáme je tak, že olej nakapeme na kousek látky, buničiny či papíru a necháme odpařovat. Éterický olej můžeme nakapat do vody a nalít přímo na rozpálené kameny. Kromě inhalací používáme éterické oleje a jejich směsi ke koupelím, masážím, obkladům nebo k přípravě aromaterapeutické kosmetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkovat opatrně, nepoužívat v těhotenství, v době kojení, u malých dětí a při epilepsii.
Upozornění: Éterické oleje jsou vonné těkavé látky získávané z různých částí rostliny. Vždy záleží na konkrétní rostlině, její zpracovávané části (květ, list, kůra, kořen, plod, …) a podmínkách růstu. Při změně klimatických podmínek může docházet k výkyvům fyzikálních vlastností jako jsou například vůně či barva.
Při tvorbě individuálních receptur je třeba dodržovat bezpečné dávkování - viz Doporučené koncentrace éterických olejů a směsí v rostlinných základech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: